Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
ostatnia migracja danych: ok. 9 godzin temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 10 dni temu

 

Witamy na stronie USOSweb Uniwersytetu Ekonomicznego
w Poznaniu

Logowanie do systemu - pracownicy UEP

Korzystanie z platformy systemowej odbywa się po wprowadzeniu loginu i hasła (opcja "zaloguj" się w rogu strony). Pracownicy logują się za pomocą UID (NIU), czyli numeru użytkownika w uczelnianych systemach informatycznych i hasła do poczty uczelnianej/e-kadr.

Logowanie do systemu - studenci / doktoranci UEP

Korzystanie z funkcjonalności systemu jest możliwe po podaniu loginu i hasła (opcja "zaloguj" się w rogu strony). Studenci / doktoranci UEP logują się do systemu za pomocą UID (NIU), czyli numeru użytkownika w uczelnianych systemach informatycznych oraz hasła do poczty e-mail uczelni / e-BOS. Studenci / doktoranci przyjęci na studia w roku akademickim 2020/2021 przy logowaniu do systemu USOSweb wpisują UID (NIU) oraz hasło, które otrzymali mailem na adres podany podczas rekrutacji na studia. Nowe hasło ustawione w USOSweb obowiązuje we wszystkich systemach uczelni, do których można się zalogować za pomocą UID (NIU). Po otrzymaniu maila, następnego dnia będzie można zalogować się do USOSweb.

Absolwenci UEP oraz studenci, którzy zostali przyjęci na I rok studiów II stopnia posiadają UID (NIU) i hasło takie samo jak na studiach pierwszego stopnia lub innych, których są lub byli studentami UEP (osoby te nie otrzymają wiadomości e-mail z UID i hasłem startowym). W przypadków problemów z logowaniem prosimy o użycie opcji "Zresetuj swoje hasło". Gdy problem nadal występuje prosimy o kontakt pod adresem helpdesk@ue.poznan.pl

Synchronizacja bazy danych

Codziennie o godz. 4.00 będzie następowała synchronizacja danych z główną bazą uniwersytecką USOS - w czasie trwania synchronizacji system będzie niedostępny! Należy pamiętać, że informacje wprowadzone danego dnia na bazie głównej USOS widoczne są w systemie USOSweb dopiero po migracji danych, w związku z czym zmiany dokonywane w systemie przez pracowników BOS oraz innych jednostek administracyjnych będą widoczne w module USOSweb następnego dnia.

AKTUALNOŚCI

Rejestracja na zajęcia z wychowania fizycznego

Szanowni Studenci,
w dniu 1 października br. o godz. 14:00 rusza rejestracja na zajęcia z wychowania fizycznego. W związku z tym, uprzejmie prosimy o zapoznanie się z informacjami umieszczonymi na stronie Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UEP, jeszcze przed rozpoczęciem zapisów.

Strategia 2021 - 2024

Zakończyły się prace nad dokumentem definiującym politykę rozwoju Uczelni na najbliższe 4 lata zawierającym misję, wizję, wartości UEP oraz cele strategiczne i szczegółowe. Strategia powstała w oparciu o analizę SWOT, diagnozę najważniejszych trendów oraz zalecenia międzynarodowych organizacji akredytujących, a także w oparciu o wiedzę i doświadczenie pracowników UEP. Była szeroko konsultowana ze społecznością Uczelni. Strategia UEP na lata 2021-2024 została uchwalona przez Senat 26 marca 2021 roku. Zachęcamy do pobrania dokumentu oraz zapoznania się z nim.

Więcej: https://ue.poznan.pl/pl/uniwersytet,c13/o-uczelni,c28/strategia,c81/strategia-2021-2024-uniwersytetu-ekonomicznego-w-poznaniu,c14780/

Na kanale YouTube UEP znajduje się film z zaproszeniem Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu do wspólnego realizowania strategii UEP na lata 2021-2024.
https://www.youtube.com/watch?v=kJH8Il0Nmvk&t=14s

Ankieta studencka

Szanowne Studentki / Szanowni Studenci,

uprzejmie informujemy, że w systemie USOSweb została uruchomiona możliwość wypełnienia ankiet studenckich dotyczących oceny zajęć dydaktycznych prowadzonych w semestrze letnim 2020/2021.

Ankiety będą dla Państwa dostępne w zakładce MÓJ USOSWEB, w terminie od dnia 21 czerwca do 17 października br.

Przypominamy, że ankiety są w pełni anonimowe, a ich wyniki służą Uczelni do:
• dokonywania samooceny i podejmowania działań w zakresie doskonalenia procesu kształcenia w Uczelni,
• oceny osób prowadzących w UEP zajęcia dydaktyczne i podejmowania działań w zakresie doskonalenia procesu kształcenia przez jednostki organizacyjne odpowiedzialne za prowadzenie zajęć dydaktycznych.

Każdy głos ma znaczenie, bo niski procent wypełnionych ankiet nie daje miarodajnego wyniku, który można potem odpowiednio wykorzystać.

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu