Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna
ostatnia migracja danych: 36 minut temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 20 dni temu

 

Witamy na stronie USOSweb Uniwersytetu Ekonomicznego
w Poznaniu

Logowanie do systemu - pracownicy UEP

Korzystanie z platformy systemowej odbywa się po wprowadzeniu loginu i hasła (opcja "zaloguj się" w rogu strony). Pracownicy logują się za pomocą UID (NIU), czyli numeru użytkownika w uczelnianych systemach informatycznych i hasła do poczty uczelnianej/Xprimer.

Logowanie do systemu - studenci / doktoranci UEP

Korzystanie z funkcjonalności systemu jest możliwe po podaniu loginu i hasła (opcja "zaloguj się" w rogu strony). Studenci / doktoranci UEP logują się do systemu za pomocą UID (NIU), czyli numeru użytkownika w uczelnianych systemach informatycznych oraz hasła do poczty uczelnianej.

Nowi studenci / doktoranci przyjęci na I rok studiów, przy pierwszym logowaniu do systemu USOSweb wpisują UID (NIU) oraz hasło, które otrzymali mailem na adres podany podczas rekrutacji na studia. Nowe hasło ustawione w USOSweb obowiązuje we wszystkich systemach uczelni, do których można się zalogować za pomocą UID (NIU). Po otrzymaniu maila, następnego dnia będzie można zalogować się do USOSweb.

Absolwenci UEP oraz studenci, którzy zostali przyjęci na I rok studiów drugiego stopnia posiadają UID (NIU) i hasło takie samo jak na studiach pierwszego stopnia lub innych, których są lub byli studentami UEP (osoby te nie otrzymają wiadomości e-mail z UID i hasłem startowym). W przypadków problemów z logowaniem prosimy o użycie opcji "Zresetuj swoje hasło". Gdy problem nadal występuje prosimy o kontakt pod adresem helpdesk@ue.poznan.pl

Synchronizacja bazy danych

Codziennie o godz. 4.00 będzie następowała synchronizacja danych z główną bazą uniwersytecką USOS - w czasie trwania synchronizacji system będzie niedostępny! Należy pamiętać, że informacje wprowadzone danego dnia na bazie głównej USOS widoczne są w systemie USOSweb dopiero po migracji danych, w związku z czym zmiany dokonywane w systemie przez pracowników BOS oraz innych jednostek administracyjnych będą widoczne w module USOSweb następnego dnia.

AKTUALNOŚCI

Strategia 2021 - 2024

Zakończyły się prace nad dokumentem definiującym politykę rozwoju Uczelni na najbliższe 4 lata zawierającym misję, wizję, wartości UEP oraz cele strategiczne i szczegółowe. Strategia powstała w oparciu o analizę SWOT, diagnozę najważniejszych trendów oraz zalecenia międzynarodowych organizacji akredytujących, a także w oparciu o wiedzę i doświadczenie pracowników UEP. Była szeroko konsultowana ze społecznością Uczelni. Strategia UEP na lata 2021-2024 została uchwalona przez Senat 26 marca 2021 roku. Zachęcamy do pobrania dokumentu oraz zapoznania się z nim.

Więcej: https://ue.poznan.pl/pl/uniwersytet,c13/o-uczelni,c28/strategia,c81/strategia-2021-2024-uniwersytetu-ekonomicznego-w-poznaniu,c14780/

Na kanale YouTube UEP znajduje się film z zaproszeniem Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu do wspólnego realizowania strategii UEP na lata 2021-2024.
https://www.youtube.com/watch?v=kJH8Il0Nmvk&t=14s

ANKIETA STUDENCKA

Studentki i Studenci,

uprzejmie informujemy, że w systemie USOSweb została uruchomiona możliwość wypełnienia ankiet studenckich dotyczących oceny zajęć dydaktycznych prowadzonych w semestrze letnim 2021/2022.


Ankiety będą dostępne w zakładce MÓJ USOSWEB, w terminie od dnia 20 czerwca do 16 października br.

Przypominamy, że ankiety są w pełni anonimowe, a ich wyniki służą Uczelni do dokonywania samooceny i podejmowania działań w zakresie doskonalenia procesu kształcenia w Uczelni.

Zależy nam na rzetelnej i merytorycznej ocenie zajęć. Prosimy o używanie odpowiedniego języka, który nie obraża i nie narusza dobrego imienia osób prowadzących zajęcia.

Pozdrawiam,
prof. dr hab. inż. Anna Gliszczyńska-Świgło
Prorektor ds. Edukacji i Studentów

 


al. Niepodległości 10 61-875 Poznań tel: +48 61 856 90 00 https://www.ue.poznan.pl kontakt deklaracja dostępności USOSweb 6.8.0.0-4UEP0.2 (2022-09-26)